Výsledky MMČR

13.10.2014 11:43

V neděli 12.10.2014 bylo odehráno Mezinárodní mistrovství ČR v Kanjamu. Hrálo se na místě zaslíbeném tomuto sportu v Praze na Ladronce - zde se konal vůbec první Kanjam turnaj v Evropě v roce 2012.

V 15h po úvodním zahájení a státní hymně se do hry o titul pustilo 14 dvoučlenných týmů. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých odehrály vzájemné zápasy. Ze skupiny A postoupili s jednou prohrou Mariana Hájková s Kubou Zavadilem, z druhého místa se štěstím postoupili vítězové z letošního Mistrovství Evropy Jan Schwarzer s Terezou Pokornou.

Ze skupiny B postoupili ostřílení Robert Knap s Veronikou Kykalovou z prvního místa, druhé postupové místo zaručující souboje o medaile obsadili Petr Novák s Pavlem Kopeckým.

Ve finálové skupině už nezaváhali Robert Knap s Veru Kykalovou a zaslouženě získali titul mezinárodních mistrů republiky. Titul je to jistě zasloužený, protože tato dvojice pravidelně trénuje a organizuje setkání na pražské Letné.

Sympatický pár Kuba Zavadil s Marianou Hájkovou se stali překvapením turnaje, když vybojovali stříbro. Třetí místo obsadil tým Jan Schwarzer – Tereza Pokorná. 

Foto